Serwis niszczarek Warszawa

Niszczarka najczęściej znajduje swoje zastosowanie w biurach oraz korporacjach. Zdarza się, że urządzenia te ulegają awarii. Warto wtedy poszukać informacji dotyczących serwis niszczarek Kobra, Rexel, Fellowes, HSM, Wallner, Opus.

Serwis niszczarek - zakres usług

Interesuje Cię serwis niszczarek Warszawa? W Starfax oferujemy kompleksową i w pełni profesjonalną usługę naprawy, serwisu i konserwacji niszczarek dokumentów. Wszelkie nasze działania dopasowane są do wymagań oraz potrzeb naszego klienta. Współpracę z nami zaczniesz od bezpłatnej konsultacji, na której poznasz możliwości naprawy swojego sprzętu oraz koszt takiej usługi. 

 

Wyposażenie biura to jeden z wydatków, które warto przemyśleć. Zastanów się, co jest niezbędne, a na czym możesz zaoszczędzić. 

Niewątpliwie jednym z koniecznych sprzętów, który musi pojawić się w Twoim biurze, jest niszczarka dokumentów spełniająca wymogi RODO. Po zakupie sprzętu należy zadbać o jego odpowiednią konserwację oraz serwis w przypadku awarii. 

Zakres usług, jakie oferuje Starfax to wymiana wadliwych komponentów na oryginalne elementy lub na zamienniki – w zależności od możliwości finansowych klienta. Zajmujemy się także wymianą podzespołów oraz materiałów eksploatacyjnych.

 

Ponadto:

  • czyścimy oraz zabezpieczamy Twój sprzęt na przyszłość,
  • oferujemy okresowe przeglądy sprzętu biurowego,
  • udostępniamy urządzenia w dzierżawę.

Jeśli masz problem z uruchomieniem albo wyłączeniem swojego sprzętu, różnymi wadami sprzętu (np. zakleszczaniem papieru, nietypowymi dźwiękami, etc.) lub brakiem pobierania papieru przez sprzęt – skontaktuj się z nami!  Każdą z wymienionych usług wykonujemy szybko i starannie – a jest to zasługa zespołu specjalistów w zakresie obsługi serwisowej niszczarek, dla których urządzenia te nie mają tajemnic. 

Serwis niszczarek Warszawa - certyfikowany partner

Szukasz certyfikowanego partnera, który zadba o serwis niszczarek w Twoim przedsiębiorstwie? Nie mogłeś trafić lepiej! Jako STARFAX na polskim rynku działamy od prawie 20 lat, co pozwoliło nam zebrać spore grono marek, których jesteśmy autoryzowanymi sprzedawcami oraz serwisantami. 

 

Oferujemy kompleksową obsługę, szybkie terminy realizacji zamówień, a także serwis produktów na wysokim poziomie. Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych partnerów, koniecznie wypełnij formularz znajdujący się na dole tej strony!

Serwis niszczarek Warszawa - gwarancja

Serwis niszczarek to rzecz, o którą należy zadbać podczas zakupu urządzenia lub po jego awarii. Kupując sprzęt w naszym sklepie, nie musisz martwić się o dodatkowe koszty naprawy, ponieważ w naszej firmie wszystkie urządzenia dostępne w naszej ofercie, są objęte gwarancją serwisową. Jeśli tylko zakupiony produkt ulegnie awarii, wystarczy, że zgłosisz się do nas, a nasi technicy pojawią się u Ciebie w 24 godziny od przyjęcia zgłoszenia.

 

Jeśli jesteś naszym stałym partnerem, zyskujesz więcej! Jak to?

Wszelkie materiały eksploatacyjne oraz sprzęt dostarczymy do siedziby Twojej firmy po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym. 

 

A co w przypadku gdy zakupiłeś niszczarkę w innym miejscu, ale potrzebujesz jej sprawnej naprawy? Nie martw się – możesz liczyć na naszą pomoc. Cały nasz personel posiada odpowiednie kwalifikacje oraz przeszedł niezbędne szkolenia w przedstawicielstwach firm, których produkty oferujemy.

Pełny zakres usług serwisowych

Ekspertyza

Bezpłatna ekspertyza oraz wycena urządzenia

Naprawa

Wymiana i naprawa podzespołów mechanicznych i elektronicznych

Konserwacja

Konserwacja oraz czyszczenie urządzenia

Wymiana

Wymiana materiałów eksploatacyjnych: TONERY, BĘBNY, DEVELOPERY

Części

Części zamienne do kopiarek, drukarek, faksów, urządzeń wielofunkcyjnych, niszczarek

Przegląd

Okresowe przeglądy sprzętu biurowego

Umowy

Umowy serwisowe

Dzierżawa

Dzierżawa urządzeń

 
Montaż

Montaż tablic prezentacyjnych

Wdrażanie

Wdrażanie sieciowych systemów druku

Montaż

Montaż ekranów projekcyjnych oraz projektorów

Instalacja

Instalacja, konfiguracja, programowanie central telefonicznych

Zadbaj o stan techniczny swojego urządzenia

Naprawiamy: Drukarki, Kopiarki, Faksy, Urządzenia Wielofunkcyjne, Projektory, Skanery, Centrale Telefoniczne, Niszczarki Dokumentów, Bindownice.

Zaufali nam:

Kontakt

Szukasz informacji na temat firmy lub chcesz skontaktować się w inny sposób?

Na podstronie kontakt znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

Sprzedaż i naprawa sprzętu biurowego.

Od prawie 20 lat działamy w polskiej branży telekomunikacyjnej oraz IT.