Serwis niszczarek Fellowes

Niszczarka to urządzenie, które służy do utylizacji poufnych dokumentów. Najczęściej znajduje swoje zastosowanie w biurach oraz korporacjach. Zdarza się także, że urządzenia te ulegają awarii. Warto wtedy poszukać informacji dotyczących serwis niszczarek Fellowes. 


Jakie usługi oferujemy? Czym się wyróżniamy? Co obejmuje nasza gwarancja i czy produkty, które kupisz, się do niej zaliczają? Dowiedz się więcej, czytając poniższy tekst.

Serwis niszczarek Fellowes - zakres usług

Interesuje Cię serwis niszczarek Fellowes? W naszej firmie mamy pełen pakiet usług serwisowych obejmujących urządzenia biurowe firmy Fellowes.

Współpracę z nami zaczniesz od bezpłatnej konsultacji, na której poznasz możliwości naprawy swojego sprzętu oraz koszt takiej usługi. 

Zakres usług, jakie oferuje Starfax to wymiana wadliwych komponentów na oryginalne elementy lub na zamienniki – w zależności od możliwości finansowych klienta. W naszej firmie zajmujemy się także wymianą podzespołów oraz materiałów eksploatacyjnych. 

 

Ponadto:

  • czyścimy oraz zabezpieczamy Twój sprzęt na przyszłość,
  • oferujemy okresowe przeglądy sprzętu biurowego,
  • udostępniamy urządzenia w dzierżawę.

Jeśli masz problem z uruchomieniem albo wyłączeniem swojego sprzętu, różnymi wadami sprzętu (np. zakleszczaniem papieru, nietypowymi dźwiękami, etc.) lub brakiem pobierania papieru przez sprzęt – skontaktuj się z nami! Po bezpłatnej konsultacji będziesz wiedzieć, czy Twój sprzęt nadaje się do serwisu, czy jednak trzeba zainwestować w nową sztukę. 

 

Oferta serwisowa, którą oferuje Starfax obejmuje pomoc przedsiębiorcom, którzy na co dzień borykają się ze sprzętem biurowym oraz jego serwisem, ale pomagamy także osobom prywatnym, które od czasu do czasu potrzebują pomocy ze swoją niszczarką, drukarką, kserokopiarką czy urządzeniem wielofunkcyjnym. 

Serwis niszczarek Fellowes - certyfikowany partner

Jeśli szukasz certyfikowanego partnera, który zadba o serwis niszczarek Fellowes w Twoim przedsiębiorstwie, nie mogłeś trafić lepiej! Jako STARFAX na polskim rynku działamy od prawie 20 lat, co pozwoliło nam zebrać spore grono marek, których jesteśmy autoryzowanymi sprzedawcami oraz serwisantami. 

 

Oferujemy kompleksową obsługę, szybkie terminy realizacji zamówień, a także serwis produktów na wysokim poziomie. Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych partnerów, koniecznie wypełnij formularz znajdujący się na dole tej strony!

Serwis niszczarek Fellowes - gwarancja

Zepsuła Ci się niszczarka i zastanawiasz się, czy gwarancja obejmuje naprawę? Jeśli zakupiłeś sprzęt w naszym sklepie, jak najbardziej!

W naszej firmie wszystkie urządzenia, które są dostępne w naszej ofercie, są objęte gwarancją serwisową. Jeśli tylko zakupiony produkt ulegnie awarii, wystarczy, że zgłosisz się do nas, a nasi technicy pojawią się u Ciebie w 24 godziny od przyjęcia zgłoszenia.

 

Jeśli jednak sprzęt zakupiłeś gdzieś indziej także możesz liczyć na naszą pomoc – skontaktuj się z nami, a my naprawimy Twoje urządzenie. Cały nasz personel posiada odpowiednie kwalifikacje oraz przeszedł niezbędne szkolenia w przedstawicielstwach firm, których produkty oferujemy.

 

UWAGA! Jeśli jesteś naszym stałym partnerem, zyskujesz więcej! Jak to?

Wszelkie materiały eksploatacyjne oraz sprzęt dostarczymy do siedziby Twojej firmy po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym. 

Pełny zakres usług serwisowych

Ekspertyza

Bezpłatna ekspertyza oraz wycena urządzenia

Naprawa

Wymiana i naprawa podzespołów mechanicznych i elektronicznych

Konserwacja

Konserwacja oraz czyszczenie urządzenia

Wymiana

Wymiana materiałów eksploatacyjnych: TONERY, BĘBNY, DEVELOPERY

Części

Części zamienne do kopiarek, drukarek, faksów, urządzeń wielofunkcyjnych, niszczarek

Przegląd

Okresowe przeglądy sprzętu biurowego

Umowy

Umowy serwisowe

Dzierżawa

Dzierżawa urządzeń

 
Montaż

Montaż tablic prezentacyjnych

Wdrażanie

Wdrażanie sieciowych systemów druku

Montaż

Montaż ekranów projekcyjnych oraz projektorów

Instalacja

Instalacja, konfiguracja, programowanie central telefonicznych

Zadbaj o stan techniczny swojego urządzenia

Naprawiamy: Drukarki, Kopiarki, Faksy, Urządzenia Wielofunkcyjne, Projektory, Skanery, Centrale Telefoniczne, Niszczarki Dokumentów, Bindownice.

Zaufali nam:

Kontakt

Szukasz informacji na temat firmy lub chcesz skontaktować się w inny sposób?

Na podstronie kontakt znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

Sprzedaż i naprawa sprzętu biurowego.

Od prawie 20 lat działamy w polskiej branży telekomunikacyjnej oraz IT.

Sprawdź także prowadzenie fanpage w agencji social media.