Serwis drukarek HP Warszawa

Szukasz sprawdzonego sprzedawcy sprzętu biurowego, który jednocześnie zapewni Ci serwis drukarek HP Warszawa? Idealnie trafiłeś. W tym artykule przeczytasz kilka słów o naszej działalności. 


Jakie usługi oferujemy? Czym się wyróżniamy? Co obejmuje nasza gwarancja i czy produkty, które kupisz, się do niej zaliczają? Dowiedz się więcej, czytając poniższy tekst.

Serwis Drukarek HP Warszawa - Zakres usług

Interesuje Cię serwis drukarek HP Warszawa? W naszej firmie mamy pełen pakiet usług serwisowych obejmujących urządzenia biurowe firmy HP.

Współpracę z nami zaczniesz od bezpłatnej konsultacji, na której poznasz możliwości naprawy swojego sprzętu oraz koszt takiego działania. 

Nasze usługi obejmują wymianę wadliwych komponentów na oryginalne elementy, ale także na zamienniki. W Starfax wymieniamy także podzespoły oraz materiały eksploatacyjne. 

Ponadto:

 • czyścimy oraz zabezpieczamy Twój sprzęt na przyszłość,
 • oferujemy okresowe przeglądy sprzętu biurowego,
 • udostępniamy urządzenia w dzierżawę.

Nasza oferta dotycz zarówno przedsiębiorców, którzy borykają się na co dzień ze sprzętem biurowym oraz jego serwisem, jak i osób prywatnych, które od czasu do czasu potrzebują pomocy ze swoją drukarką, kserokopiarką czy urządzeniem wielofunkcyjnym. 

Serwis Drukarek HP Warszawa - Certyfikowany Partner

Jeśli szukasz certyfikowanego partnera, który zadba o serwis drukarek HP w Twoim przedsiębiorstwie, nie mogłeś trafić lepiej! Jako STARFAX na polskim rynku działamy od prawie 20 lat, co pozwoliło nam zebrać spore grono marek, których jesteśmy autoryzowanymi sprzedawcami oraz serwisantami. 

W naszej ofercie znajdują się takie marki jak:

 • Sharp
 • HP
 • Canon
 • Panasonic
 • Samsung
 • Toshiba
 • Epson
 • Fujitsu
 • i wiele więcej!

Jesteśmy certyfikowanym serwisem, który obsługuje zarówno małe, średnie, jak i duże przedsiębiorstwa. Oferujemy kompleksową obsługę, szybkie terminy realizacji zamówień, a także serwis produktów na wysokim poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku, która pozwala pozyskiwać nam klientów znanych w całej Polsce. Zaufali nam: ORLEN, PZPN, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Cyfrowy Polsat, czy KPRM.  Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych partnerów, koniecznie wypełnij formularz znajdujący się na dole tej strony!

Serwis drukarek HP Warszawa - gwarancja

Zastanawiasz się, czy gwarancja obejmie uszkodzenia i awarie Twojego sprzętu? W STARFAX nie musisz się o nic martwić. W naszej firmie wszystkie urządzenia, które są dostępne w naszej ofercie, są objęte gwarancją serwisową. Jeśli tylko zakupiony produkt ulegnie awarii, wystarczy, że zgłosisz się do nas, a nasi technicy pojawią się u Ciebie w 24 godziny od przyjęcia zgłoszenia.

 

Cały nasz personel posiada odpowiednie kwalifikacje oraz przeszedł niezbędne szkolenia w przedstawicielstwach firm, których produkty oferujemy.

 

UWAGA! Jeśli jesteś naszym stałym partnerem, zyskujesz więcej! Jak to?

Wszelkie materiały eksploatacyjne oraz sprzęt dostarczymy do siedziby Twojej firmy po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym. 

Serwis drukarek HP - Starfax to sprawdzone rozwiązania

STARFAX to autoryzowanym dystrybutor Panasonic Polska, koncernu SHARP oraz wielu innych. W naszej ofercie znajdziesz produkty biurowe najpopularniejszych i niezawodnych marek. 

Od samego początku naszej działalności satysfakcja naszego klienta jest priorytetem, dlatego nasz zespół ciągle szkoli się oraz podnosi kwalifikacje w celu zapewnienia jak najlepszych odczuć związanych z obsługą klienta. 

 

Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów? Skontaktuj się z nami!

Pełny zakres usług serwisowych

Ekspertyza

Bezpłatna ekspertyza oraz wycena urządzenia

Naprawa

Wymiana i naprawa podzespołów mechanicznych i elektronicznych

Konserwacja

Konserwacja oraz czyszczenie urządzenia

Wymiana

Wymiana materiałów eksploatacyjnych: TONERY, BĘBNY, DEVELOPERY

Części

Części zamienne do kopiarek, drukarek, faksów, urządzeń wielofunkcyjnych, niszczarek

Przegląd

Okresowe przeglądy sprzętu biurowego

Umowy

Umowy serwisowe

Dzierżawa

Dzierżawa urządzeń

 
Montaż

Montaż tablic prezentacyjnych

Wdrażanie

Wdrażanie sieciowych systemów druku

Montaż

Montaż ekranów projekcyjnych oraz projektorów

Instalacja

Instalacja, konfiguracja, programowanie central telefonicznych

Zadbaj o stan techniczny swojego urządzenia

Naprawiamy: Drukarki, Kopiarki, Faksy, Urządzenia Wielofunkcyjne, Projektory, Skanery, Centrale Telefoniczne, Niszczarki Dokumentów, Bindownice.

Zaufali nam:

Kontakt

Szukasz informacji na temat firmy lub chcesz skontaktować się w inny sposób?

Na podstronie kontakt znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

Sprzedaż i naprawa sprzętu biurowego.

Od prawie 20 lat działamy w polskiej branży telekomunikacyjnej oraz IT.