Aktualności

Szanowny kliencie,

Ten dział powstał specjalnie z myślą o Tobie.

To właśnie tu będziemy informować Cię o wszystkich nowych produktach wprowadzanych do naszej oferty. Tutaj dowiesz się o najnowszych promocjach, przecenach oraz rabatach. Serdecznie zapraszamy!

Kserokopiarka SHARP MX-2651

Sharp MX-2651 to produkt z najnowszej linii kserokopiarek Sharp. Głównym wyróżnikiem są całkowicie nowe tonery, dzięki którym eksploatacja urządzenia jest jeszcze tańsza. 10-calowy dotykowy panel sterowania, developery przewidziane na całą żywotność urządzenia oraz skanowanie z prędkością 80 str/min zdecydowanie wzmacnia pozycję w stosunku do standardów rynkowych.

Przeczytaj

Zaczynamy współpracę z Yealink

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa iż od 1.10.2019 wprowadzamy do naszej oferty produkty globalnego producenta rozwiązań telekomunikacyjnych Yealink. Kompleksowa oferta Yealink obejmuje systemy wideokonferencyjne, telefony konferencyjne, nabiurkowe telefony IP, bezprzewodowe telefony DECT i akcesoria.

Przeczytaj

Nowe urządzenia wielofunkcyjne SHARP

Firma SHARP wprowadza nowe urządzenia wielofunkcyjne A4. Modele MX-B350W oraz MX-B450W. Doskonałe urządzenia do biura z funkcją kopiowania, drukowania sieciowego, skanowania oraz faksem. Wyposażone w moduły Wi-Fi. W zależności od modelu prędkość kopii to 35 lub 40 str/min.

Przeczytaj

Powiększamy ofertę Panasonic

Od 1.09.2019 rozszerzamy naszą ofertę marki PANASONIC. Oprócz już dostępnych telefonów sznurowych, telefonów bezprzewodowych DECT oraz materiałów eksploatacyjnych do faksów i urządzeń wielofunkcyjnych,  w naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne skanery dokumentów.

Przeczytaj

Nowa seria kopiarek kolorowych SHARP

Kolorowe kopiarki formatu A3 nowej generacji pozwolą Ci na nowo odkryć prostotę. Drukowanie, kopiowanie, skanowanie oraz funkcje faksu. W zależności od modelu szybkość wykonania kopii to 20 lub 25 str/min.Intuicyjna obsługa, wygodny, przejrzysty panel oraz świetny wygląd to cechy które wyróżnia modele BP-10C20, BP-20C20 oraz BP-20C25 na rynku urządzeń kolorowych A3.

Przeczytaj

Kontakt

Szukasz informacji na temat firmy lub chcesz skontaktować się w inny sposób?

Na podstronie kontakt znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

Sprzedaż i naprawa sprzętu biurowego.

Od prawie 20 lat działamy w polskiej branży telekomunikacyjnej oraz IT.